dsadas

O mnie

Cześć, nazywam się Mariusz Głuch i piszę tego bloga. Swoją przygodę z blogosferą zacząłem 2 lat temu kiedy zainspirowałem się paroma twórcami. Dzisiaj przybijam z nimi piątki na imprezach branżowych. Uważam, że to jeden z najlepszych wyborów jakie podjąłem,zaraz po rzuceniu szkoły. Dzisiaj spełniam się zawodowo jako freelancer i piszę bloga zamiast kisić się w korpo od 8 do 16.

Obecnie mieszkam w Poznaniu i to tutaj czerpię najwięcej inspiracji do pisania. Miasto daje mi duże możliwości, więc postanowiłem je wykorzystać. Od teraz prócz stylu życia pojawią się recenzje miejsc, w których bywam. Będzie więcej informacji o nowym sprzęcie, który pojawia się na rynku, ale pamiętaj Apple krul. Za jakiś czas ruszam z programem na YouTube i pewnie gdzieś będę o tym spamować.

Znajdziecie tutaj także sporo tematów związanych z podróżowaniem, które kocham oraz pojawią się tutaj tutoriale dla programistów i nie tylko. Zawodowo spełniam się jako Front End Developer. Głównie zajmuję się stronami internetowymi i eCommerce – o czym więcej tutaj. Zdobywam dzięki temu coraz to nowe umiejętności, które przyczyniają się do polepszenia wyglądu i funkcjonowania mojego bloga. Liczę, że Wam się podoba, a jak nie, no to macie pecha.