dsadas

Współpraca

Skoro jesteś w tej zakładce to znaczy, że albo chcesz pośmiać się z moich statystyk, albo zacząć ze mną współpracować. Jeśli to drugie to bardzo mnie to cieszy. Przedstawię Ci niżej co mogę dla Ciebie zrobić.

Zakres usług

  • Wpis na blogu – Działasz na podobnych płaszczyznach? Branża IT, nowe technologie, podróże a może jesteś pasjonatem dobrego jedzenia? Razem stworzymy ciekawy wpis w którym pojawi się odwołanie do Sponsora, czyli Twojej firmy.
  • Recenzja – Masz fajny produkt, ale brak ci o nim opinii, które przekonają potencjalnych klientów do zakupu? Służę pomocą. Od książek, produktów codziennego użytku, po sprzęty.
  • Social Media – Ruszasz z wielkimi wyprzedażami, wprowadzasz nowości na rynek lub może Twoja knajpa daje dwa burgery w cenie jednego? Wiesz gdzie mnie szukać.
  • Eventach – Organizujesz imprezę z okazji premiery Twojego nowego ultra szybkiego smarphone’a lub chcesz zaprezentować nowe whiskey? Napisz do mnie.
  • Podróże Planujesz wycieczkę, chcesz sprawdzić jak Twój rower zachowuje się po przejechanie 500 km, a może chcesz pokazać, że Twoje nowe buty nadają się do wspinaczki. Wysyłaj maila, odpowiem.
  • Gastronomia – Chcesz, abym wpadł na degustację do Twojego lokalu, wymyślił swój własny przepis na jedno z Twoich dań albo nadzwyczajnie w świecie chcesz pochwalić się swoją potrawą z duuuużą zawartością bekonu? Ponoć dobrze gotuję, a Ty dobrze trafiłeś.
  • Zatrudnij mnie – Podoba Ci się mój blog, który jest w całości zrobiony przeze mnie lub podobają Ci się moje tutoriale? Możesz mnie zatrudnić o tutaj.

Liczby

Ten blog posiada 6100 unikalnych użytkowników

Użytkownicy wygenerowali 9200 odsłon bloga

85% użytkowników jest w przedziale wiekowym 18 – 34

Połowa to kobiety, a druga połowa to mężczyźni

Dane te pochodzą z bloga teztakmysle.pl i są skopiowane, po rozkręceniu bloga na tej domenie podmienię te dane.